KONTAKT


LEDNING

Card image cap
Rektor 

Marika Bonde Dahlström
Legitimerad lärare
Förskoleklass
Grundskolan
Statligt Rektorsprogram
marika@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Skolchef

Kerstin Persson
Legitimerad lärare
Grundskolan
Rekryteringsutbildning för skolledare

kerstin@naturomiljoskolan.se


SKOLAN


Card image cap
Sofie Gonzalez

Legitimerad lärare
Förskoleklass
Grundskolan
sofie@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Hillevi Ottosson Olsen

Legitimerad lärare
Förskoleklass
Grundskolan
hillevi@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Mattias Holmström

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Fritidshem
Grundskolan
mattias@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Julia Wärn Holgersson

Legitimerad lärare
Förskoleklass
Grundskolan
juliaholgersson@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Emma Axelsson

Legitimerad lärare
Förskoleklass
Fritidshem
emma@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Maria Karlsson

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Fritidshem
Grundskolan
mariakarlsson@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Inga-Lena Andersson

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Fritidshem
Grundskolan
ingalena@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Linda Nordström

Legitimerad lärare
Grundskolan

linda@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Håkan Karlsson

Legitimerad lärare
Förskoleklass
Grundskolan
hakan@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Pia Sundberg

Textilslöjd
Hemkunskap

pias@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Stefan Östergaard

Legitimerad lärare
Fritidshem
Idrott
stefanostergaard@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Susanna Andersson Yadav

Legitimerad lärare
Fritidshem
Grundskolan
susanna@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Annika Karlsson

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Fritidshem
Grundskolan
annika@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Ann Sjöberg

Assistent
Resurs
Språk Franska
ann@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Teresa Moraleda

Språk Spanska


teresamoraleda@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Annika Westerlind

Språk Tyska


annikawesterlind@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Åsa Nilsson

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Fritidshem
Grundskolan, Speciallärarexamen
asa@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Maria Gustafsson

Legitimerad lärare
Grundskolan
Speciallärarexamen
maria@naturomiljoskolan.se


FRITIDS


Card image cap
Daniela Gamnis

Fritids
Assistent

daniela@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Susanna Andersson Yadav

Legitimerad lärare
Fritidshem
Grundskolan
susanna@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Anna-Lena Johansson

Fritids
Assistent

annalena@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Jörgen Eliasson

Legitimerad lärare
Fritidshem
Grundskolan
jorgen@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Maria Karlsson

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Fritidshem
Grundskolan
mariakarlsson@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Jörgen Olsson

Fritids
Assistent

jorgenolsson@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Nina Persson

Fritids
Assistent

nina@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Stefan Östergaard

Legitimerad lärare
Fritidshem
Idrott
stefanostergaard@naturomiljoskolan.se


ELEVHÄLSA


Card image cap
Marika Bonde Dahlström

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Grundskolan
Statligt Rektorsprogram
marika@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Åsa Nilsson

Legitimerad lärare
Förskoleklass, Fritidshem
Grundskolan, Speciallärarexamen
asa@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Maria Gustafsson

Legitimerad lärare
Grundskolan
Speciallärarexamen
maria@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Annika Fogelberg

Skolsköterska

annikafogelberg@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Karolina Hagberg

Psykolog


Card image cap

Kurator




BESPISNING & LOKALVÅRD


Card image cap
Madeleine Wivatt

Lokalvårdare

madeleine@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Gunilla Bergström

Skolmåltidsbiträde

gunillabergstrom@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Eva Johansson

Skolmåltidsbiträde

evajohansson@naturomiljoskolan.se


Card image cap
Annika Nyström

Skolmåltidsbiträde

annikanystrom@naturomiljoskolan.se

Card image cap
Emma Lundahl

Skolmåltidsbiträde

emmalundahl@naturomiljoskolan.se